GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tedosor 8516646
nr 851 6646
Tedosor
2 st, Bla Kina, höjd: 13 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:53:03
7/10 17:48:17